KRASNOLUDKI

Grupa Krasnoludki

Nasze Panie:   
 
Klaudia Bojakowska - nauczyciel stażysta
Wykształcenie: 
- studia licencjackie w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku pedagogika w specjalności: pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

 

Ewa Hardzina - nauczyciel dyplomowany

Wykształcenie:

- Studium Wychowania Przedszkolnego

- studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim - pedagogika: wczesna edukacja                                        

- studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdyni - zarządzanie oświatą

 
 
"My jesteśmy krasnoludki" to nasza piosenka grupowa, którą bardzo lubimy śpiewać. Chętnie chodzimy do naszego przedszkola, w którym jest dużo ładnych, kolorowych zabawek, gier i książeczek. Lubimy bawić się klockami, lalkami, samochodami, a także pacynkami w kąciku teatralnym. Miło spędzamy czas przy muzyce, ponieważ uwielbiamy tańczyć i śpiewać.
 
Dużo przyjemności sprawia nam słuchanie bajek czytanych przez Panie, z których dowiadujemy się ciekawych rzeczy. Często malujemy, rysujemy, wycinamy i kleimy zdobiąc naszymi pracami przedszkole. Ogromną radość sprawiają nam zabawy w ogrodzie.
 
Panie uczą nas także, jak się mamy bawić w grupie, być dla siebie miłym, koleżeńskim, serdecznym oraz nie wyrządzać sobie i innym krzywdy. Jednak najważniejsze jest to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi w naszym przedszkolu.
 
W roku szkolnym 2017/2018 realizujemy program wychowania przedszkolnego "Odkrywamy siebie i świat" autorstwa J. Pytlarczyk.